Chodba ZŠ

Obsah stránky

Podzimní akce družiny

neděle, 23. říjen 2022 | Akce školy
Naše družina a její aktivity

V sobotu 17.9. jsme se vydali společně s dětmi a jejich rodiči vlakem na Karlštejn. I přes komplikace s cestováním ( více než hodinové zpoždění vlaků v obou směrech) jsme si celý den moc užili, viděli jsme hrad Karlštejn a stihli jsme i Václavské náměstí v Praze .

V pondělí 17.10.2022 jsme ve spolupráci s Domem dětí v Hlučíně vyráběli lampióny. Všichni zúčastnění se do výroby vrhli po hlavě. Lampióny se nám povedly, budeme se těšit na lampionový průvod.

Družinkové děti nám krásně rozsvítily vstup do školy. Zažily spoustu zábavy a společně vytvořily úžasné dekorace, které poslouží také na oslovu svátku Halloween. Chladné čtvrteční odpoledne 20.10.2022 jsme prožili společně s dětmi a rodiči při dlabání dýní.Kromě legrace jsme si užili i samotnou "práci", výsledek určitě stojíl za to.