Třída MŠ

Obsah stránky

Mateřská škola

Mateřská škola Hlučín - Bobrovníky s kapacitou 56 dětí se nachází v blízkosti lesa a dětského hřiště.

Děti jsou v neustálém kontaktu s přírodou. Jsou vzdělávány podle školního vzdělávacího programu "Školka předehrou života" se zaměřením na základy učení, postojů a hodnot životně důležitých pro člověka, pro kvalitní plnohodnotný život dítěte. Každá třída má svůj třídní vzdělávací program, který je natolik pružný, aby mohl reagovat na aktuální změny či potřeby dětí v oblasti pohybové, výtvarné, hudební, řečové a také ve výuce cizího jazyka - angličtiny.

K dispozici máme překrásnou zahradu v přírodním stylu. Všechny činnosti v létě a za teplého počasí směřujeme na zahradu, popř. do dřevěného altánu.

Pro děti zajišťujeme různé akce: Drakiáda, Sportovní dopoledne, divadelní představení divadélka Smíšek, Mikulášská nadílka, Vánoční nadílka, Maškarní rej pro děti, Beseda s profesionálním hasičem, besídky - vánoční a ke Dni matek, Hledání velikonočního zajíčka, Hledání pokladu - akce ke Dni dětí, Loučení s předškoláky - akce s klaunem na zahradě, společné fotografování dětí a focení na tablo, společný výlet obou tříd, dílničky, odpolední aktivity - kroužek Hravá angličtina, Atletika.

Do naší mateřské školy chodí děti moc rády, těší se na každodenní zajímavé činnosti, překvapení a dobrodružství.

 

 

Budova MŠ

Provozní doba

Provoz mateřské školy začíná v 6:30 a končí v 16:30.

Kontakt

Adresa:
Požárnická 274/42
748 01 Hlučín-Bobrovníky

Yvona Markovičová, zástupce ředitele pro předškolní vzdělání
Telefon: 597 603 494
E-mail: ms@zsbobrovniky.cz

Třídy