Chodba ZŠ

Naše mateřská škola.

pátek, 24. únor 2023 | Akce školy
Krásné akce mateřské školy.

Karneval v MŠ

Ve čtvrtek 2. 2. 2023 měly děti ve školce karneval. Společně jsme si užili spoustu zábavy během soutěží a her, které nás provázely během celého dne. Masky dětí byly originální a jedinečné! Tímto děkujeme rodičům za spolupráci.

Co je to eTwenning?
Jedná se o aktivitu Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žákù a školami v rámci krátkodobých i dlouhodobých projektů. Cílem je navazování partnerství a realizace vzdělávacích projektů, které školy považují za užitečné.
Naši partnerskou školou je MŠ Luková z okresu Ústí nad Labem. Před Vánoci jsme společně zpívali koledy a další spolupráci plánujeme na Velikonoce.

Návštěva předškoláků v první třídě ZŠ Bobrovníky.
S předškoláky pravidelně navštěvujeme první třídu paní učitelky Mgr. Ivy Tout. Ta děti seznamuje s tím, jak to ve škole chodí, co je v první třídě čeká. Všechny děti se díky tomu do školy už moc těší.

Valentýn ve školce
Tento den děti vyráběly valentýnská srdíčka. Každý své srdíčko věnoval kamarádovi a řekl mu, co se mu na něm líbí, čeho si na něj váží.