Den první

Den první

Ráno začalo nevlídně. Pršelo. Autobus z Bobrovníků nejel. Vynechal. Naštěstí organizátoři počítali se vším. Vlak jsme stihli. Ve vlaku pečlivá kontrola platných vstupenek, bingo, ve Frýdlantě přestup na autobus. Prší, naštěstí jsme pod střechou. Cesta autobusem se klikatí kolem vodní nádrže Šance, stále prší. Vystupujeme na rozcestí Černá, déšť ustává, dobrodružství začíná.

Cestou hra ANO-NE-NEVÍM, vítězem je každý, komu zůstal nějaký vlastní život, tak Tic-Tac.

Přestávka u kouzelných kadibudek, počasí zamračené, ale téměř neprší. Přechod přes řeku, nikdo nespadl. Zastávka v lesnické chatě Košárky, využíváme přístřeší k bohatému obědu. Leje. Pochutnáváme si v suchu. Zatím přestalo pršet. Vyrážíme, čeká nás stoupání. Skupina se začíná natahovat v délce asi 500 metrů. Hledáme mloky. Švarná Hanka,Maruška a paní Svätá. Hurá.

Všichni zdárně dorazili. Na pokoji č.8 jsou kluci - Baníkovci, na sedmičce holky - Frajerky.

Večeře kuřecí roláda, brambory. Po večeři Vašíček, Putující plíšek, koupel, čtení v pyžámku, zasloužený spánek.

3
3
3
1
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
1
3
1
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3