Dne 4.12. proběhlo ve školce Čertovské dopoledne.
Naši malí ďáblíci se učili šklebit, mračit a vyplazovat jazyk jako čert. Poslechli si pohádku o Bonifácovi a Mefisce, a O neposlušném čertovi. Zatancovali si čertovský tanec a vyrobili si svého čertíka. Nechyběla ani promenáda čertů.