V. třída

E-mail: plutkova@zsbobrovniky.cz

Týden 16.9. - 20.9.2019

• Český jazyk
    čtení - kdo nestihl - dodělat JO NESBO (první kapitola - která část mě nejvíce v kapitole zaujala a proč)
    literatura - báseň ZÁŘÍ na čtvrtek 19.9
    opakujeme ze 4. ročníku - podstatná jména - vzory
  • Matematika
    Čtení a zápis čísel v desítkové soustavě. Znázornění čísel na číselné ose. Porovnávání a zaokrouhlování čísel. Sčítání a odčítání.
  • Vlastivěda
    projekt - státy Evropy, každý žák má svůj stát a termín odprezentování zapsán v úkolníčku. Pokud nemáte možnost tisku, můžete zaslat na mou výše uvedenou emailovou adresu.
    Evropa, Novověk - opakování
  • Přírodověda
    příroda nás šatí živí
    donést na pondělí 16.9 - kus oblečení se štítkem, kde je složení nebo obal z jídla, pití
  • Informatika
    Pravidla bezpečnosti a ochrany zdraví při používání počítače, řád počítačové učebny, pravidla bezpečného internetu.
  • Hudební výchova
    Píseň "Rodné údolí" - naučit zpaměti
  • Aj                                                                                                                   Opakujeme učivo 4. třídy- Abeceda, číslovky, školní potřeby                                  Domácí příprava- slovíčka, PS str. 74.1/A.B - píšeme 17.9.