V. třída

Třídní učitelka: Mgr. Andrea Bastová

E-mail : bastova@zsbobrovniky.cz

12.4. 2021

Od 12. 4. 2021 se budeme opět s dětmi setkávat ve škole. Vzhledem k malému počtu žáků v naší třídě nebude probíhat výuka rotačně, ale děti mohou chodit do školy každý den.

Prosím všechny žáky, aby měli dvě roušky.

Výuka bude probíhat každý den do 12.30.

Obědy pro všechny děti jsou nahlášené, kdo oběd nebude chtít, odhlaste si jej prosím na ZŠ Hornické sami.

Děti páté třídy budou do školy vpuštěny až v 8.00 hodin. proto není nutné, aby chodily do školy s velkým předstihem a setkávaly se před školou s žáky z jiných tříd.

Dle nařízení vlády se budou muset děti i učitelé se testovat. Vždy v pondělí a čtvrtek ráno, během první hodiny. Testy jsou bezbolestné. Děti se otestují samy. Pedagogický sbor již testy vyzkoušel a mohu potvrdit, že nic nepříjemného na děti nečeká.

On-line výukové prostředí:

GOOGLE CLASSROOM

On line výuka bude od 11.1.2021 probíhat od 8.00 - 11.45.

První tři hodiny klasická online výuka.

Poslední hodina konzultační. Děti budou mít zadané úkoly, které budou samostatně vypracovávat a spojíme se pouze v případě potřeby.

Pro chybějící žáky

Pondělí : Klub deskových her 1.- 3. třída , paní učitelka Andrea Bastová, 13.30 - 15-00 hod

Klub komunikace v anglickém jazyce,  4. - 5. třída, paní učitelka Oxana Lettovská , 13.30 - 15.00 hod

Úterý .   Čtenářský klub, 1. - 2. třída, paní učitelka Eva Procházková, 13.00 - 14.30 hod

Středa :  Čtenářský klub, 3. - 5. třída, paní učitelka Helena Dolanská, 13.30 - 15-00 hod

Doučování : 1.- 5. třída, paní učitelka Andrea Bastová, 13.30 - 14.15 hod

Čtvrtek:  Klub deskových her 3.- 5. třída , paní učitelka Andrea Bastová, 13.30 - 15-00 hod

Náboženství 1. - 5. třída pan Jan Gajdušek, 14.00 - 14.45 hod

Všechny kluby jsou ZDARMA.

VV: Pomůcky dětem zakoupím sama dle potřeby. Nějaké barvy a plastelíny ve škole ještě máme, tak je zbytečné aby všichni kupovali nové. Občas budeme potřebovat také mouku nebo těstoviny, luštěniny, provázek, krepový papír.....a nechci vás tím zatěžovat, proto poprosím o 300Kč, na zakoupení pomůcek do VV. V případě hezkého počasí budeme chodit ven (do lesa) prosím o vhodné oblečení a obuv.

TV: Tělesná výchova bude probíhat v úterý bez přestávky 1,5 hodiny. Konec vyučování je  v 13.25. Tuto informaci budou mít děti zapsanou v ŽK prosím o podepsání. V případě hezkého počasí budeme chodit ven (do lesa) prosím o vhodné oblečení a obuv.

Podle doporučení MŠMT  mají do budovy školy přístup rodiče a zákonní zástupci pouze s rouškou.  Děti nosí roušky ve společných prostorách.