MŠ v 1. třídě

Příměstský tábor

úterý, 18. únor 2020 // Akce školy

O jarních prázdninách se v termínu od 3. 2. do 7. 2. 2020 konal příměstský tábor organizovaný školou. Tábor byl realizován v rámci projektu "Zařízení péče o děti na 1. stupni při Základní škole Bobrovníky". Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

S dětmi jsme se vždy scházeli v 8.00 ráno ve školní družině, odkud jsme vyráželi na výpravy za zábavou a za poznáním.

V pondělí jsme ve spolupráci s Domem dětí a mládeže v Hlučíně prožili sportovní odpoledne v tělocvičně Základní školy Hornická.

V úterý jsme s dětmi jeli do Planetária v Ostravě na program Lucie – tajemství padajících hvězd.

Den třetí jsme opět ve spolupráci s Domem dětí a mládeže v Hlučíně navštívili Záchrannou stanici a Dům přírody Poodří v Bartošovicích, kde se děti dozvěděly spoustu zajímavých věcí. Po obědě, který jsme měli zajištěn na jedné z ostravských škol, jsme jeli na trampolíny do sportovního centra ENHA Freestyle v Ostravě, kde si děti pod vedením trenéra vyzkoušely kromě trampolín také parkour.

Ve čtvrtek jsme měli jet na hory, ale tento týden nám počasí nepřálo, proto jsme změnili program a navštívili kino CINESTAR v Ostravě a zhlédli film SUPERMAZLÍČCI.

No a v pátek jsme se vydali opět do Ostravy na výstavu GIGANTI DOBY LEDOVÉ. Všichni jsme byli překvapeni, jak velká zvířata v té době vlastně žila. Den jsme si ještě zpestřili návštěvou Nové radnice v Ostravě a podívanou z vyhlídkové věže.

Celý týden se nám vydařil a náramně jsme si užili celé prázdniny a už teď se těšíme na ty další.

Bartošovice