U tabule

Obsah stránky

Mažoretky Hlučín a jejich úspěch.

pátek, 10. červen 2022 | Novinky
Mistrovství republiky

Velký úspěch na letošním Mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu zaznamenal klub mažoretek MK BALLERISIMO Hlučín. Vybojoval celkem 23 medailí a pyšní se několikanásobným titulem Mistryně České republiky v mažoretkovém sportu pro rok 2022. Letošní sezóna je pro hlučínský mažoretkový klub MK Ballerisimo Hlučín nejúspěšnější v celé sportovní historii klubu. Uspěly nejen na mistrovství, ale také na mnoha celostátních i mezinárodních soutěžích. Děvčata nyní čeká soutěž v Polsku a v srpnu také sportovní soustřední a následně Mistrovství světa, kde bude Ballerisimo Hlučín reprezentovat Českou republiku.

 

Mezi úspěšné mažoretky klubu MK Ballerisimo Hlučín patří žákyně Kristýna Sysalová, šestinásobná Mistryně České republiky 2022. Kristýnka získala celkem 11 medailí z 11 různých disciplín s hůlkou, dvěma hůlkami a s třásněmi.

Kristýnka