Třídní učitelka: Mgr. Andrea Bastová
E-mail: bastova@zsbobrovniky.cz

Týden 15.4..- 19.04.2019

• Matematika

V matematice budeme opakovat stále stejný týdenní plán:

Pondělí : pracovní sešit

Úterý: geometrie (noste kružítka, pravítka s ryskou, tužky)

Středa : pokud nám žádná matematika neodpadne budeme mít zábavnou matematiku, pokud odpadne nebo se bude suplovat pokračujeme v pracovních sešitech nebo učebnici.

Čtvrtek: učebnice

Pátek: matematika na PC (pokud vše během týdne stihneme a nebudou kázeňské problémy)

• Anglický jazyk

Probíráme 8 lekci In the playground, nemocné děti si mohou vypracovávat jakékoliv cvičení v pracovním sešitě, které není na poslech, sami si doma čtěte právě probíranou kapitolu, také překládejte, seriál Gogo adventures vith Englich 16 - 17 část na Youtube

• Prvouka

Sledovali jsme vývoj dítěte , budeme se bavit o jarní přírodě, rostlinách....

• Český jazyk

paní uč. Plutková je nemocná. S dětmi opakujeme slovní druhy, pády.....

•    V družině se budeme učit do konce školního roku, oprava podlahy se protáhne.

• v úterý půjdeme na dopravní hřiště do Hlučína, prosím o vhodné oblečení a dvě jízdenky. Příchod do školy se nemění. Vzít di věci na poslední dvě hodiny.
  • Ve středu proběhnou poslední tři hodiny velikonoční dílny, budeme s dětmi vyrábět velikonoční výrobky, ozdoby.
  • Děti mají v žákovských knížkách zapsané konzultační schůzky, které proběhnou 25.4 od 15-17 hod prosím o zapsání času kdy se dostavíte do ŽK. pokud byste se nakumulovali všichni v jeden čas, tak Vám dám vědět a vyřešíme to. Budu ráda, když přijdete i s dětmi, ale pokud nebudou chtít, tak nemusí.
  • Nemocným přejeme hodně zdraví a těšíme se, až budeme zase všichni!!!